چهارمین نشست ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با حضور نمایندگان فدراسیون های همگانی، شطرنج، بیلیارد و اسکیت برگزار شد

در ۲۸ام مهر ۱۴۰۰ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۲۸ام مهر ۱۴۰۰

در ادامه برگزاری جلسات ستاد فنی و عملیاتی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با فدراسیون ها، چهارمین نشست این ستاد با حضور روءسا و نمایندگان فدراسیون های شطرنج، بیلیارد، ورزشهای همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن ورزش های الکترونیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛این نشست ها بطور مجزا و با حضور دکتر نصراله سجادی، دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، پیمان فخری مدیر مرکز نظارت بر تیم های ملی ، دکتر اصغر رحیمی، دکتر رغبتی و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته در سالن شماره یک جلسات کمیته ملی المپیک و با شرکت روءسای فدراسیون های شطرنج، بیلیارد، همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن بازی های الکترونیک برگزار شد.

در نشست فوق از رشته شطرنج شادی پریدر نایب رئیس فدراسیون، از بولینگ و بیلیارد هاشم اسکندری رئیس فدراسیون، از رشته اسکیت فریبا مددی سرپرست رئیسی فدراسیون و برای رشته بازی های الکترونیکی افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و لقمان شاورانی سرپرست انجمن ورزش‌های الکترونیک به همراه سرمربی تیم های ملی رشته های مذکورحضور داشتند.

نشست بازی های داخل سالن

لازم به ذکر است در این نشست ها نمایندگان فدراسیون ها از حضورشان در بازی های آسیایی داخل سالن دفاع و گزارش هایی ارائه کردند و در نهایت ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با اعزام ورزشکاران این چهار رشته در بازی های داخل سالن موافقت کرد اما با توجه به سیاستی که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در پیش گرفته است تا تیم ها به شکل کیفی اعزام شوند تلاش ستادفنی بازی های آسیایی داخل سالن بر این است که تعداد ورزشکاران اعزامی براساس عملکرد آنان در رویدادهای آتی و مدال های کسب شده در رویدادهای گذشته باشد.

فدراسیون اسکیت

پیش از این ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با مسئولان فدراسیون های کاراته، تکواندو، کشتی، ووشو(کوراش)، دوومیدانی، تیراندازی، شنا، کوهنوردی، کیک بوکسینگ و موی تای نشست برگزار کرد.
گفتنی است: ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی در ۳۱ رشته ورزشی و ۳۰۵ رویداد برگزار می‌شود که البته دو رشته ورزشی آن ورزش‌های هوایی و تک‌بال بصورت نمایشی است.
در این بازی‌ها ۳۰۵ مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش‌بینی می‌شود ۵ تا ۷ هزار ورزشکار در این بازی‌ها از ۴۵ کشور آسیایی حضور یابند.این بازی‌ها از ۲۱ الی ۲۹ اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
دیدگاه خود را بنویسید