نشست کادر سرپرستی با مسئولان رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت برگزار شد.

در ۱۶ام آذر ۱۴۰۰ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۱۶ام آذر ۱۴۰۰

به منظور حضوری موفق در بازی های آسیایی هانگژو؛ نشست کادر سرپرستی با مسئولان رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت برگزار شد
در ادامه نشست های کادر سرپرستی بازی های آسیایی هانگژو چین با مسئولان رشته های نامزد حضور در این بازی ها ، امروز (دوشنبه ۱۵ آذر ماه) نشستی با مسئولان کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در نشست فوق دکتر نصراله سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ،پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو و رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مدیران کمیته به همراه مسئولان و کادر فنی رشته های کاراته، ورزش های الکترونیک و اسکیت حضور داشتند.
در این جلسه دکتر فروحی دبیر کل فدراسیون ورزش های همگانی و جناب آقای لقمان شاورانی ریاست انجمن ورزش‌های الکترونیک حضور داشتند که گزارشی مبسوط و کامل از اقدامات انجام شده ارائه کردند.
طبق قوانین و مقررات وزارت ورزش و جوانان کسانی که در مسابقات جهانی و آسیایی مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کسب کنند ، علاوه بر پاداش نقدی ، معافیت سربازی، تحصیل در دانشگاه بدون کنکور ، می‌توانند در باشگاه های ورزشی ، ادارات یا هیات های مربوطه استخدام شوند.
همچنین قهرمانان و منتخبان مسابقات کشوری با حمایت وزارت ورزش و جوانان از تحصیلات دانشگاهی برخوردار خواهند شد.

اشتراک گذاری
دیدگاه خود را بنویسید