معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور قاسم خالدی به عنوان معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد. […]

در ۲۹ام دی ۱۳۹۹ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۲۹ام دی ۱۳۹۹

طی حکمی از سوی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور قاسم خالدی به عنوان معاون فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی، دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور براساس این حکم تحقق برنامه های کلان مرکز ملی فضای مجازی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و امور محتوایی در چارچوب مصوبات شورای عالی فضای مجازی را به ایشان واگذار کرد.
بنابراین گزارش،تصمیم سازی و ارایه پیشنهاد سیاست ها و برنامه های کلان حمایت از تولید و انتشار محتوای فضای مجازی، تقسیم کار ملی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه ها، تلاش در جهت تحقق اهداف محتوایی شبکه ملی اطلاعات، نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه های مرتبط، سیاست گذاری در خصوص تشویق و ترغیب مستمر بخش های خصوصی و مردمی، سیاست گذاری جهت حمایت از ایجاد زیرساخت های مورد نیاز تولیدکنندگان محتوا، سیاست گذاری جهت حمایت حداکثری از موسسات تشکل ها و نیروهای مردمی، حمایت از ترویج خط و زبان فارسی با تاکید بر هویت اسلامی – ایرانی و سیاست گذاری در خصوص ذائقه سنجی و ذائقه سازی در حوزه محتوای فضای مجازی از جمله ماموریت های این معاونت است.
گفتنی است، امیر خوراکیان که پیش از این در این سمت فعالیت می کرد به عنوان مشاور رئیس مرکز در امور آموزش عمومی و فرهنگ سازی در فضای مجازی منصوب شد.

اشتراک گذاری
دیدگاه خود را بنویسید