فروردین: اقدامات «نو» و «جدیدی» در فدراسیون ورزشهای همگانی آغاز شده است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت نو و جدیدی در ورزش همگانی آغاز شده که باید همه به کمک فدراسیون بیایند تا سلامتی مردم تامین شود. به گزارش […]

در ۲ام بهمن ۱۳۹۹ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۲ام بهمن ۱۳۹۹

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت نو و جدیدی در ورزش همگانی آغاز شده که باید همه به کمک فدراسیون بیایند تا سلامتی مردم تامین شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش های الکترونیک، مراسم رونمایی از طرح «زمستان فعال با ورزش همگانی» که شامل لیگ تندرستی ایران، طرح نشاط (مسابقات الکترونیک فعال) و طرح بازی و نشاط کودکانه می‌شود، صبح امروز چهارشنبه با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس، عسگری نماینده مجلس و پاک فطرت نماینده مجلس در محل فدراسیون ورزش‌های همگانی برگزار شد.

مهدی فروردین در این مراسم گفت: حرکت نو و جدیدی در فدراسیون ورزشهای همگانی آغاز شده است که جا دارد از مسئولان فدراسیون به خاطر این اقدامات تشکر کنم.

وی ادامه داد: روزی که وارد مجلس شدیم، دغدغه مجلس فقدان نیرویی برای پیگیری ورزش احساس می‌شد اما نمایندگان با ورزش به ویژه ورزش همگانی بیگانه نبودند. فراکسیون باید اعتبارات خوبی برای ورزش در نظر بگیرد.

فروردین ادامه داد: هشداری که کرونا در جهان داد نشان داد چقدر سلامتی مردم مهم است. طبق آمار وزارت بهداشت در هر یک دقیقه در نتیجه کم تحرکی و فشار خون و بیماری‌های غیر واگیر یک فوتی داریم و در کرونا هر چهار دقیقه یک فوتی داریم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد: این نشان از اهمیت ورزش همگانی دارد. از وزارت ورزش تشکر می‌کنم چرا که مشخص است حرکت‌های مثبتی در ورزش همگانی آغاز شده است. ورزش همگانی می‌تواند دغدغه کم تحرکی را کاهش دهد. باید ارتباط مجلس، وزارت ورزش و فدراسیون همگانی روز به روز تنگ‌تر شود تا کشوری سالم داشته باشیم. هرچقدر برای مردم هزینه کنیم سلامتی آنها را تضمین کرده‌ایم.

اشتراک گذاری
دیدگاه خود را بنویسید