انتخاب مرتضی محمدی به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات جهانی سنگاپور

در ۱۱ام آبان ۱۴۰۰ منتشر شدآخرین بروز رسانی: ۱۱ام آبان ۱۴۰۰

مرتضی محمدی قهرمان غرب آسیا سال۲۰۲۰ مسابقات جهانی که به دلیل کرونا کنسل شد را ، در کارنامه خود دارد.
در مسابقات مهرماه سال گذشته در برج میلاد تهران پس از غلبه بر تمامی حریفان در فینال حسن پاجانی قهرمان مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ را شکست داد.
این بازیکن نوجوان و با استعداد هجده ساله قمی در چند سال اخیر سابقه چندین قهرمانی مسابقات رسمی انجمن و مسابقات کشوری را در کارنامه خود دارد که در آخرین مسابقه رسمی انجمن با نام طرح ملی نشاط و به عنوان انتخابی مسابقات جهانی سنگاپور توانست با غلبه بر تمامی حریفان پس از چند دوره رقابت قهرمان قهرمانان شود.

باتوجه به سوالات برخی دوستان در خصوص چگونگی انتخاب اعضای تیم های ملی ، به طور مثال در مورد آقای مرتضی محمدی ، اولا جایگاه فنی و تخصصی وی و سابقه قهرمانی های متعدد این دو ساله و همچنین اخلاق خوب و سالم این بازیکن در کنار سلامتی جسمی ، روحی و روانی از خصوصیات مورد نیاز برای انتخاب فرد و افراد است.
در کلیه قوانین و مقررات تمامی رشته های ورزشی در جهان و در ایران، در کنار تخصص و جایگاه حرفه ای ، تعهد ، سلامت جسمی ، عدم اعتیاد ، عدم مصرف مشروبات الکلی، عدم استعمال دخانیات و عدم دارا بودن سو پیشینه، جزو الزامات است.
مهمترین نکته برای انتخاب فرد یا افراد در تیم های ملی ، کسب مقام و جایگاه قهرمانی برای کشورمان است و هیچ امتیازی یا تفاوتی برای هیچ فرد یا افرادی وجود ندارد ، مگر مواردی که اعلام شد.
برای این بازیکن با استعداد آرزوی موفقیت می کنیم و از تمام کسانی که تا اینجای کار به انجمن در زمینه‌های مختلف کمک کردن خصوصا مراکز استانی تشکر می کنیم.
انتخابی های تیم ملی برای مسابقات آسیایی در آذر ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
برای هر مسابقات برون مرزی مسابقات انتخابی مختلفی برگزار خواهد شد.

با اعلام رسمی انجمن ورزش‌های الکترونیک اولین دوره مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی در آذر ماه سال‌جاری جهت انتخاب نفرات برتر برای مسابقات آسیایی داخل سالن ۲۰۲۱ و مسابقات آسیایی هانگژو چین ۲۰۲۲ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

طبق قوانین و مقررات وزارت ورزش و جوانان کسانی که در مسابقات جهانی و آسیایی مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کسب کنند ، علاوه بر پاداش نقدی ، معافیت سربازی، تحصیل در دانشگاه بدون کنکور ، می‌توانند در باشگاه های ورزشی ، ادارات یا هیات های مربوطه استخدام شوند.
همچنین قهرمانان و منتخبان مسابقات کشوری با حمایت وزارت ورزش و جوانان از تحصیلات دانشگاهی برخوردار خواهند شد.

اشتراک گذاری
دیدگاه خود را بنویسید