پنج شنبه, 20 شهریور 1399

اطلاعیه تکمیلی انجمن ورزش‌های الکترونیک در خصوص مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران با توجه به تماس های مکرر علاقه مندان و درخواست شرکت‌کنندگان تاریخ برگزاری مسابقات انتخابی "تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران" یک هفته به تعویق افتاد و مهلت ثبت نام تا تاریخ 26 شهریور تمدید شد.

 

 

زمان بندی  برگزاری مسابقات به شرح ذیل اعلام می‌شود :

 • دوره اول مسابقات انتخابی به صورت آنلاین
 • FIFA20 روز پنجشنبه 99/6/27
 • Efootball PES2020 روز جمعه 99/6/28
 • دوره دوم مسابقات انتخابی به صورت حضوری در مراکز استانی از روزهای شنبه تا دوشنبه 99/6/29 لغایت 99/6/31
 • دوره نهایی مسابقات با حضورمنتخبان کشوری از روز چهارشنبه لغایت جمعه مورخ 99/7/2 لغایت 99/7/4 برگزار خواهد شد.

 

الف_  شرایط و چگونگی ثبت نام :

 • هرشرکت کننده ای میتواند، هم در بخش آنلاین مسابقات ثبت نام  و شرکت کند و هم در بخش حضوری مسابقات ثبت نام و شرکت نماید. بنابراین اگر شرکت کنندگان علاقه مند به دو بار شرکت در مسابقات باشند میباسیت دوبار ثبت نام کنند .
 • مسابقات در رده سنی 7 سال به بالابرگزار می‌شود و بانوان نیز امکان شرکت در مسابقات را دارا می‌باشند.
 • کسانی که به هر دلیلی فرصت و یا امکان شرکت در مسابقات آنلاین و مسابقات حضوری استانی را پیدا نکردند، می‌توانند در مرحله اخر جدول بازماندگان شرکت کنند که به صورت محدود و در تاریخ 1/7/99 در محل برج میلاد برگزار می‌شود. تاریخ و شرایط ثبت نام در این مرحله از مسابقات روزشنبه مورخ 29/6/99 در وبسایت رسمی مسابقات اعلام می شود.

 

ب-  نحوه اجرا و برگزاری مسابقات:

 • در مرحله اول انتخابی مسابقات که به صورت آنلاین برگزار میشود، نفرات برتر اول تا شانزدهم آن مسابقات به مرحله نیمه نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی راه پیدا میکنند. (16نفر)
 • درمرحله دوم انتخابی مسابقات که حضوری در استان ها برگزار میشود، از هر استان یک نماینده (مقام اول) در مجموع (32نفر) به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا میکنند.(32 نفر)
 • در مرحله انتخابی مسابقات جدول بازماندگان که در تاریخ 99/7/1 در محل برج میلاد تهران به صورت حضوری برگزار خواهد شد، نفرات اول تا شانزدهم به مرحله نهایی مسابقات حضوری برج میلاد راه پیدا میکنند. (16 نفر)
 • 21 نفر از قهرمانان جهان، آسیا و مسابقات کشوری انجمن ورزش‌های الکترونیک در سال های 98 و 99 مستقیما به مرحله نیمه نهایی مسابقات انتخابی کشور دعوت میشوند. (21نفر)
 • 11 نفر از منتخبان مسابقات انتخابی تیم ملی اعزامی به کره جنوبی سال 1398 که در مهر ماه سال گذشته برگزار شد، مستقیما به مرحله نهایی مسابقات انتخابی دعوت میشوند.(11نفر)
 • در مجموع، مسابقات با حضور 96 نفر ازبرندگان، منتخبان و قهرمانان کشوری در محل برج میلاد تهران به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

کمیته برگزاری مسابقات انجمن با توجه به این موضوع که در مسابقات انتخابی استان ها شرایط مراکز استانی و تعداد مخاطبان متفاوت میباشد و درحال حاضر امکان تخصیص سهمیه بیشتر به هر استان وجود ندارد، تصمیم گرفت که هر استان در هر رشته FIFA20  و efootball PES2020  یک نماینده به تهران اعزام نماید و انشالله در برنامه های آتی انجمن با امید پایان یافتن شرایط بیماری کرونا امکان حضور بیشتر منتخبان استانی فراهم شود.

 

توضیحات تکمیلی:

1_ شرکت کنندگان در نظر داشته باشند که هر فردی می تواند در هر یک از مراحل سه گانه مسابقات انتخابی شامل:

 • مرحله آنلاین
 • مرحله استانی
 • مرحله جدول بازماندگان

شرکت نماید و اگر در هر یک از این مراحل موفق به کسب مقام و رتبه شد، دیگر نیازی به شرکت کردن در مراحل بعدی ندارد و مستقیماَ وارد مرحله نهایی مسابقات انتخابی برج میلاد می شود.

 

2_ تمامی مراحل ثبت نام ها در وبسایت رسمی مسابقات به نشانی eligo.ir انجام می شود و انجمن ورزش‌های الکترونیک هیچ مسئولیتی در قبال ثبت نام افراد در هیچ سایت و یا مرکزی ندارد و فقط کسانی می توانند در مسابقات شرکت کنند که دارای کد رهگیری وبسایت eligo.ir باشند.

 

3_ با توجه به حمایت و مشارکت اپراتور تلفن همراه (شرکت رایتل) در این دوره از مسابقات کلیه شرکت کنندگان یک عدد سیم کارت رایگان رایتل با 7 گیگابایت اینترنت رایگان و همچنین 30% تخفیف در خرید یک بسته 100 گیگابایتی اینترنتی دریافت خواهند کرد.

به همین منظور یک شماره 12 رقمی با عنوان (کد ارغوانی) جهت خرید و فعال سازی 30% تخفیف بسته اینترنتی و همچنین یک شماره با عنوان کد (رایکد) جهت فعال سازی و ثبت نام در سایت رایتل برای دریافت سیم کارت رایتل به شماره موبایل ثبت شده در سایت هر یک از شرکت کننده ها ارسال خواهد شد.

توجه:

(خواهشمند است کلیه شرکت کنندگان سرویس دریافت پیامک شماره تلفن همراه خود را فعال نمایند زیرا تنها راه آسان ارتباط کمیته برگزاری مسابقات انجمن با مخاطبان ارسال پیامک می باشد.)

 

4_ بانوان شرکت کننده در این دوره از مسابقات انتخابی تیم ملی پس از اتمام ثبت نام ها و مشخص شدن تعداد ثبت نام کنندگان با رعایت اصول و قوانین برگزاری مسابقات در شرایط مناسب و ویژه میتوانند در مسابقات شرکت کنند، که در روزهای آینده در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. کمیته برگزاری مسابقات در نظر دارد بانوان در شرایطی برابر و عادلانه در مسابقات شرکت نمایند.

 

5_ به نفرات اول تا هشتم در دو رشتهFIFA20   و efootball PES2020  هرکدام تاسقف 000/000/12 تومان جوایز از طرف شرکت رایتل با عنوان حامی و مشارکت کننده مسابقات اهدا خواهد شد.

 

6_ قوانین و مقررات نحوه برگزاری مسابقات منطبق با مقررات روز جهانی در دسترس و اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد.

 

7_ جدول برگزاری مسابقات و زمان بندی ها در همین سایت و صفحه رسمی انجمن ورزش‌های الکترونیک به آدرس اینستاگرام iresa.ir  و eligo_ir  به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در پایان انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران با آرزوی بهترین ها برای خانواده بزرگ ورزش‌های الکترونیک کشورمان از اینکه در شرایط بحرانی شیوع کرونا امکان حضور تعداد محدودی از منتخبان وجود دارد پوزش و عذرخواهی خود را به محضر همه دوستان تقدیم مینماید.

 

از همراهان و حامیان این دوره  از مسابقات (فدراسیون فوتبال)، (شرکت رایتل)، (کافه بازار)، (برج میلاد تهران)، (شهرداری تهران)، (فدراسیون ورزش های همگانی) و (فدراسیون ورزش های دانشگاهی) کمال سپاس و تشکر را دارد.

No Internet Connection