چهارشنبه, 30 بهمن 1398

نحوه شرکت در مسابقه Quiz of Kings

کوییزکاپ: جام یخ

«کوییز آو کینگز»، یک بازی ایرانی در ژانر دانستنی‌هاست که سال ۹۴ روانه‌ی مارکت‌های اندروید و iOS شد. کوییز آو کینگز با بیش از ۲۰ میلیون نفر کاربر ثبت‌نام شده و ۱.۵ میلیون نفر کاربر فعال ماهیانه، یکی از پرمخاطب‌ترین بازی‌های کشور محسوب می‌شود. تعداد کاربران روزانه‌ی بازی، بیش از ۳۰۰ هزار نفر است که در روز بیش از ۴۰ میلیون سوال با موضوعات مختلف را پاسخ می‌دهند.

توضیح رویداد:

کوییزکاپ مسابقه‌ی حضوری کوییز آو کینگز است که در سه تابستان گذشته با دورهمی کوییزبازان از سراسر ایران برگزار شده.

این بار قرار است برای اولین بار، رویدادی زمستانی با نام «کوییزکاپ: جام یخ»، در قالب همکاری با انجمن ورزش‌های الکترونیک در نیمه‌ی اول اسفند ماه برگزار شود.

برای ورود به مسابقات «کوییزکاپ: جام یخ»، ابتدا باید کوییز آو کینگز را نصب کنید و با رسیدن به سطح ۳، در چالش آنلاین در نظر گرفته شده که حکم مرحله‌ی انتخابی را دارد، پیروز شوید.

نحوه برگزاری مسابقات انتخابی:

برای دریافت بلیت شرکت در مسابقه‌ی حضوری، کوییزبازها باید دو چالش آنلاین در بازی را با موفقیت پشت‌سر بگذارند. هر دوی این چالش‌ها شامل جوایز متعددی هستند.

چالش اول تحت عنوان «سوال طلایی»، یکی از چالش‌های پرطرفدار کوییز است که شرکت‌کنندگان باید طی چهار روز آن را به اتمام برسانند. بعد از این مرحله، چالش دوم یعنی «رکورد» آغاز خواهد شد. در این بین نفرات برتر (تا سقف ۲۵۶ نفر ) از رکوردداران به مرحله‌ی حضوری مسابقات صعود خواهند کرد.

شایان ذکر است که ریزقوانین هر دو چالش از طریق منوی اصلی بازی در دسترس شماست.

نحوه‌ی ثبت‌نام بخش حضوری:

وقتی زمان چالش تمام شود، برای نفرات برتر (تا سقف ۲۵۶ نفر) که از مسابقات آنلاین انتخاب شده‌اند، صفحه‌ای در بازی باز می‌شود و با کلیک روی لینک مشخص شده، باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنند تا ثبت‌نام آن‌ها برای روز مسابقه تکمیل شود.

در نهایت هم تمامی این اطلاعات روی سرورهای کوییز آو کینگز ذخیره می‌شود تا در روز مسابقه هر کسی حریف مقابل خود را شناسایی کند.

افرادی که به مسابقات حضوری راه پیدا کرده‌اند، از طریق بازی در جریان توضیحات و ملزومات شرکت در مسابقه قرار می‌گیرند.

مسابقات حضوری

مسابقات در یک روز و در تاریخ ۱۵ اسفند ماه در محل برگزاری لیگ ورزش‌های الکترونیک برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان حداقل نیم ساعت زودتر از زمان مشخص شده باید در غرفه‌ی کوییز حضور به عمل آورند تا مراحل ثبت‌نام و دریافت کارت نام کاربری و رمز انجام شود.

افراد به صورت دو به دو و تصادفی مقابل هم قرار می‌گیرند و برندگان هر مرحله به مرحله بالاتر می‌روند تا ۴ نفر پایانی مشخص شوند.

فینال:

فینال در روز ۲۴ اسفند ماه و در طول اختتامیه لیگ ورزش‌های الکترونیکی انجام خواهد شد تا سه نفر برتر مشخص شوند.

جایزه کلی ۲۰ میلیون تومان است که ببین نفر اول، دوم و سوم براساس رتبه تقسیم می‌شود.

لینک دانلود: https://tracker.metrix.ir/qz4vsk

No Internet Connection