شنبه, 16 فروردين 1399

اطلاعیه شماره 2 در خصوص برگزاری لیگ نوروزی ورزش‌های الکترونیک

به گزارش روابط عمومی انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران، دومین دوره مسابقات هفتگی بازی‌های موبایلی و فوتبال الکترونیک لیگ نوروزی ورزش‌های الکترونیک با حضور مخاطبان و علاقه مندان در روزهای ۶، ۷ و ۸ فروردین ماه برگزار شد.

 

کمیته برگزاری مسابقات لیگ نوروزی از شرکت کنندگان درخواست می‌کند که به موارد ذیل توجه ویژه داشته باشند و در جهت برگزاری هرچه بهتر و قوی تر لیگ به خدمت گزاران خود کمک کنند.

 

1- از شرکت کنندگان درخواست می‌شود که جهت ارتباط مناسب و به موقع پیامک تبلیغاتی سیم کارت خود را فعال کنند.

2- شرکت کنندگانی که در هر رشته ای ثبت نام کرده اند و به هر دلیلی موفق به شرکت در مسابقه رشته خود نشدند، با هماهنگی کمیته برگزاری در دور بعدی مسابقات و در هفته بعد می‌توانند شرکت کنند.

3- مسابقات طبق قوانین و مقررات انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران برگزار می‌شود و شرکت کنندگان ملزم به رعایت قوانین و مقررات می‌باشند.

4- نفرات اول هر رشته در هر هفته مجاز به شرکت در دوره های بعدی مسابقات هفتگی نیستند و در نهایت هشت قهرمان هر رشته در مسابقات نهایی لیگ با عنوان ' قهرمان قهرمانان ' شرکت داده می‌شوند.

 

از کلیه علاقه مندان محترم تقاضا می‌شود با استفاده از مسیر ارتباطی وبسایت مسابقات به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیشنهادات ، نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارند.

No Internet Connection